kytka2.png, 1 kB

Exkluzivní nabídka New York do druhého dne !

Racek Kurýr letecká přeprava

Letecká přeprava do 240-ti zemí světa

Racek kurýr nabízí pro své zákazníky využití letecké přepravy do celého světa, s doručením do nejběžnjějších destinací do druhého dne. Zásilku má zákazník celou dobu přepravy pod kontrolou na základě sledovacího čísla.

Konkrétní kalkulace letecké přepravy Vám ochotně sdělí naši operátoři na zákaznické lince 775 255 665 nebo 226 531 988. Tato služba je určena především pro registrované zákazníky Racek kurýr s.r.o.

Zajímají vás naše reference?  Podívejte se na výčet na zpětnou vazbu našich spokojených zákazníků.

Registrujte se již nyní přímo na naší webové stránce.

Racek kurýr Praha - pilot

Odpovědi na nejčastější dotazy

Jak zásilku objednat ?

Leteckou zásilku mimo ČR můžete objednat buďto klasicky on-line v zákaznickém systému (do položky "město" prosíme zapište kromě města i zemi doručení a PSČ). Důležité je taky jméno příjemce a telefonní kontakt.      Nebo nám zašlete požadované informace na e-mail info@racek-kuryr.cz a my se o zbytek postaráme.


Jak zjistím kdy byla zásilka doručena, případně komu ?

Potrvrzení o doručení zásilky odesíláme standardním způsobem e-mailem zadaným při registraci zákazníka, dále můžete stav zásilky sledovat po přihlášení do klientské zony na racek-kuryr.cz a zároveň máte k dispozici sledovací číslo zakázky, kde vidíte pohyb této na cestě k adresátovi.


Kdy si kurýr zásilku vyzvedne, musím si pro něj něco připravit ?

Zásilka je vyzvednuta z pravidla do 120-ti minut. Od našich operátorů obdržíte po objednání zásilky e-mailem letecký list, který je potřeba vytisknout ve čtyřech kopiích a předat kurýrovi se zásilkou.


Mám zásilku nějak zvlášt zabalit ?

Kurýři jsou vybaveni obalovým materiálem, který poskytujeme pro tyto případy zdarma. Pro běžné dokumenty od kurýra obdržíte bezpečností obálku, pro větší zásilky máme připraveny boxy různých velikostí. Můžete použít pochopitelně i své balení. Zeptejte se na přepravní boxy našich operátorů.


Je zásilka pojištěna ?

Při objednání zásilky, by jste nám měli sdělit hodnotu obsahu z důvodu platby cla a pojištění. Za zásilku poté růčíme do hodnoty Vámi uvedené.


Mohu uplatnit své zákaznické slevy na zásilky mimo ČR ?

Ano, slevy které máte nastaveny u vnitrostátní přepravy můžete uplatnit i u letecké mezinárodní přepravy. Zásilky jsou fakturovány společně s ostatními vždy na záčátku měsíce za měsíc uplynulý.

Racek Kurýr Praha - letecká přeprava
Cookies
Copyright © 2024 RACEK KURÝR s.r.o. All Rights Reserved