kytka2.png, 1 kB

Proč doručit květiny od nás?

Rozvoz a doručování čerstvých květin po celé Praze

Racek Kurýr zajišťuje expresní doručení květin v Praze. Překvapte a potěšte své blízké čerstvými květinami. Zaručujeme prvotřídní kvalitu řezaných květin. Část sortimentu je distribuována přímou cestou z Holandské květinové burzy. Garantujeme nízké ceny i bez akcí a navíc množstevní slevy!

Racek kurýr Praha doručí květiny kam si jen vzpomenete: do hotelů, kanceláří, restaurací, do firem i k Vám domů! Rozvoz květin je zajišťován ochotnými a spolehlivými kurýry.

Nechte si doručit květiny domů

Zavolejte nám a my se postaráme o čerstvé květiny na Vašem stole nebo o milé překvapení pro blízkou osobu. Bez registrací, vyplňování formulářů a dalších zbytečností! Kurýrní služba Racek doručí květiny vždy čerstvé po celé Praze.

Po objednání snadno zaplatíte pomocí internetového bankovnictví nebo na místě doručení.

Nabízíme osobní přístup k zákazníkům

Každého zákazníka si vážíme a snažíme se přizpůsobit – nedržíme se striktně nastavených pravidel. Jsme si vědomi, že každá osobnost vyžaduje jiný styl vazby.

Sdělte nám k jaké příležitosti květiny objednáváte a my vám připravíme zásilku přesně na míru Vašich požadavků.

Pokusíme se vyplnit i nestandardní přání

Kytici pro gurmána? Pro kuřáka? Pro milovníka sladkostí? Každý zákazník je pro nás výzvou a snažíme se splnit jeho přání k maximální spokojenosti – i ta neobvyklá.

Racek Kurýr rozvoz květin Praha

Květiny jsou vždy čerstvé a kvalitní

Květiny objednané u nás pocházejí vždy z naší prodejny. Naši dodavatelé si zakládají na prvotřídní kvalitě řezaných květin, část sortimentu je distribuována přímou cestou z Holandské květinové burzy.

Za kvalitu květin ručíme proto vždy přímo my, nikoli tzv. „partnerské květinářství“. Příjemce podepisuje při převzetí květin předávací doklad kde stvrzuje přijmutí a odpovídající kvalitu květin z našeho květinářství.

Nízké ceny i bez akcí a navíc množstevní slevy

V naší kamenné prodejně i při doručování a rozvozu řezaných květin v Praze se snažíme držet nízké ceny.

Cenu rozvozu a doručování květin neschováváme do cen jednotlivých květů, účtujeme ji transparentně ve skutečné výši!

Sledujeme ceny konkurence a přizpůsobujeme se. To vše nám napomáhá držet ceny na nízké úrovni oproti konkurenci. Neváhejte nás kontaktovat!

Cookies
Copyright © 2024 RACEK KURÝR s.r.o. All Rights Reserved