kytka2.png, 1 kB

Racek kurýr vám doveze balík do zahraničí

Žijeme v době globalizace. Informace se šíří rychlostí blesku a jsme zvyklí, že není problém dopravit cokoliv kamkoliv. Proto jsme se rozhodli i my jít s dobou a vyslat Racka do světa v novém kabátě. V této souvislosti pro vás chystáme novou službu - Kurýr do zahraničí.

V čem bude naše služba tak jedinečná?
Protože si zakládáme na včasném doručení zásilek, vyvíjíme webovou aplikaci, díky které si budete moci vybrat tu nejrychlejší možnost přepravy do zahraničí. Jednoduše zadáte základní údaje o zásilce a vyberete si tu nejlepší nabídku ceny a termínu doručení. Přepravu zásilky si jednoduše objednáte on-line, zbytek už necháte na nás.

Díky jedinečnému číslu budete moct snadno sledovat stav zakázky, takže budete mít svou zásilku neustále pod kontrolou.
Včasné informace o stavu přepravy a non-stop dispečink jsou samozřejmostí. Můžete se spolehnout, že s Rackem se vaše zásilka neztratí ani za velkou louží.

Stejně jako vy jsme už celí nedočkaví, až budeme moct novou službu Balík do zahraničí vypustit do světa. Budeme vás dostatečně včas informovat, jakmile bude aplikace připravena k používání.

Pracujeme na tom, abychom neustále rozšiřovali portfolio a kvalitu nabízených služeb. Leťte v tom s námi.

Váš Racek kurýr.

Rackovy noviny

Racek Kurýr Praha noviny

Rackova historie webu

Díky Vám, jsme dostali příležitost se zařadit a udržet mezi společnostmi zabývající se kurýrní přepravou. Neusínáme ovšem na vavřínech a naše služby neustále zdokonalujeme po technické stránce systému i kvalitou služeb.

 

Vývoj webový stránek spol. Racek kurýr od r.2007

 

 

Původní návrh Racka kurýra při vývoji třetí řady webových stránek

www.praha-kuryr.cz , www.prahakuryr.cz , www.messengerpraha.cz , www.kuryrdozahranici.cz ,

www.letecka-preprava.cz , www.racek-stehovak.cz

Cookies
Copyright © 2024 RACEK KURÝR s.r.o. All Rights Reserved