kytka2.png, 1 kB

Reference

Racek Kurýr reference

V Praze dne 26.02.2020

 

Se společností RACEK KURÝR jsme začali spolupracovat v březnu 2016. Po náročném výběrovém řízení jsme se rozhodli navázat spolupráci se dvěma kurýrními firmami.

Protože se však ukázalo, že RACEK zvládne veškerá naše zadání vždy s naprostou odpovědností, naše práce se stala jedinečnou a konkurenční dopravce jsme přestali využívat.

RACEK KURÝR je pro nás spolehlivým dopravcem pro doručování zásilek všeho druhu i objemu. Vážíme si jejich flexibilního přístupu, který byl od prvního dne implementován do naší spolupráce. Kurýří jsou ochotní a milí vždy na čas. Komunikace s centrálou je velice profesionální. Při neočekávaných situacích jsme informováni a schopni řešit vše rychle a operativně.

Vážíme si naší spolupráce a můžeme RACKA všem doporučit s čistým svědomím.

 

 Za ALPINE PRO a.s.

Veronika May
Office manager

 


Zobrazit originální dopis reference od společnosti ALPINE PRO a.s.

dopis_bg_spodek.png, 1 kB
 
Logo UPP pro Racek kurýr Praha

                                                                                                                                     V Praze dne 12.02.2013

 

 

S firmou Racek kurýr s.r.o. spolupracujeme více než 3.rok a bylo velké štěstí, že jsme mohli mít šanci spolupracovat s tak báječnou kurýrní službou.

 

Skutečně mohu vřele doporučit jejich skvěle odváděnou práci.

 

Universal Production Partners, a.s.

 


Zobrazit originální dopis reference od společnosti UPP

dopis_bg_spodek.png, 1 kB
 
Racek Kurýr reference

V Praze dne 11.07.2012

Všem těm, kterým toto sdělení náleží

LBBW Bank CZ a.s. - banka působící na českém trhu od roku 1991, jejím 100% akcionářem je od 1.9.2008 Landesbank Baden-Württemberg, využívá velmi pravidelně služeb poskytovaných kurýrní službou RACEK KURÝR s.r.o., a to již od roku 2009.

Využíváme zejména urgentní doručení zásilek do hodiny po Praze, standardní doručování do dvou hodin po Praze, poté mimo Prahu naše pobočky doručení do druhého dne, doručení na stanovený čas, doručování TAM+ZPĚT, ale i opačný směr doručení zásilky, důležitá je i pro nás nonstop služba.

Spolupráce s kurýrní službou probíhá bezproblémově, vždy se snaží vyjít vstříc našim požadavkům, dodržuje dohodnutý čas, pokud dojde k nějakému nedorozumění je řešení vzhledem k velmi dobré komunikaci pružně vyjasněno.

Na závěr bychom Vám za veškerou dosavadní flexibilitu velice rádi poděkovali a jsme rádi, že tímto můžeme potvrdit, že ve stávající spolupráci budeme nadále pokračovat.

 S pozdravem

LBBW Bank CZ a.s.
pí.Gabriela Vrabcová
Business Support


Zobrazit originální dopis reference od společnosti LBBW Bank CZ a.s.

dopis_bg_spodek.png, 1 kB
 
Racek kurýr reference

V Praze dne 9.11.2011


Vzhledem k dvouleté spolupráci bychom chtěli vyjádřit spokojenost s Vašimi kurýrními službami, co se týká doručování zásilek na čas, komunikaci s Vašimi pracovníky, s Vaší důsledností zvláště v případech, kdy není přesně uvedena adresa či změny sídla společnosti.

Dále oceňujeme on-line systém objednávání “ušitý” přímo pro potřeby UNIQA pojišťovny, kde je přesný přehled zásilek od objednání až po fakturaci.

Musíme konstatovat, že společnost Racek Kurýr s.r.o. i v mimořádných situacích reagovala vždy v maximální míře ke spokojenosti klientů.

Oceňujeme nadstandardní přístup Vašich kurýrů, kteří jakékoli neshody řeší okamžitě, přijedou vždy upraveni ve Vašem stejnokroji a jsou slušní.

Vážíme si Vaší vstřícnosti, ochoty, flexibility a hlavně spolehlivosti.

S ohledem na výše uvedené, můžeme doporučit využití služeb společnosti RACEK KURÝR s.r.o. všem subjektům, které mají zájem vybrat kvalitního poskytovatele kurýrních služeb po Praze. 

S pozdravem
Ing. Zbyněk Veselý

místopředseda představenstva
UNIQA pojišťovny a.s.


Zobrazit originální dopis reference od společnosti UNIQA pojišťovna a.s.

dopis_bg_spodek.png, 1 kB
 

V případě vašeho zájmu Vám doložíme mnoho dalších referencí od našich spokojených zákazníků.Cookies
Copyright © 2024 RACEK KURÝR s.r.o. All Rights Reserved